Concretto – producent i dystrybutor stylu loftowego ( i nie tylko )

 

Nasza firma powstała w 2020 roku z siedzibą w Szczecinie. Zajmujemy się produkcją płytek dekoracyjnych, metalowych ogrodzeń, bram, schodów – od produkcji, po dostawę i montaż. Motywuje nas dostarczanie klientom nowoczesnych, solidnych i kompleksowych rozwiązań.

Współpracujemy ze specjalistami z wielu branż, aby nasze produkty i usługi spełniały największe oczekiwania.

Aby nasza oferta była jak najbardziej kompletna, poszerzyliśmy swoje portfolio o płytki ceramiczne – gresy, terakotę, glazurę i inne materiały. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie sprawdzone produkty, płytki renomowanych producentów. Obszarem naszej działalności jest zarówno sprzedaż detaliczna jak i hurtowa. Cenimy sobie również współpracę z architektami i projektantami, dzięki którym zawsze jesteśmy na bieżąco w świecie trendów i nowości. W trosce o kompleksową obsługę, służymy doradztwem technicznym z zakresu doboru kafli, na życzenie udostępniamy wszelkie atesty, certyfikaty i karty techniczne oferowanych produktów.

Ciągle rozwijamy naszą ofertę o nowych producentów, nowe modele. Znajdą Państwo u nas płytki gresowe, płytki kuchenne na ścianę, płytki ścienne do łazienki, gresy drewnopodobne, płytki kuchenne podłogowe i na ścianę, płytki różnych kolorów, m. in. Płytki niebieskie, czarne, zielone czy różowe. Oferujemy również płytki ceramiczne na taras, płytki wielkoformatowe 120x240, płytki gresowe na taras antypoślizgowe.

Menu

Napisz do nas

Menu

Ustawienia

PL/DE

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się