Monokolor

Płytki monokolor pasują do większości wnętrz.

Jest to stwierdzenie, które najlepiej opisuje zastosowanie płytek monokolor. Od wnętrz nowoczesnych, poprzez pomieszczenia minimalistyczne i łazienki z mocnym akcentem na jednej ze ścian. W każdym z tych miejsc, będzie pasować płytka ścienna monokolor biała, szara czy czarna.

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Oferta w naszym sklepie cały czas się rozrasta - jeżeli potrzebujesz płytek innych, niż dostępne na stronie - NAPISZ DO NAS. Przygotujemy wycenę.

Płytki monokolor pasują do większości wnętrz.

Jest to stwierdzenie, które najlepiej opisuje zastosowanie płytek monokolor. Od wnętrz nowoczesnych, poprzez pomieszczenia minimalistyczne i łazienki z mocnym akcentem na jednej ze ścian. W każdym z tych miejsc, będzie pasować płytka ścienna monokolor biała, szara czy czarna.

Jednolite płytki od lat są ulubionym wyborem projektantów.

Gładkie płytki ceramiczne, o równomiernym, jednakowym kolorze, bez przerwy cieszą się powodzeniem. U osób, które starają się samodzielnie upiększyć wygląd swojego wnętrza, jak i u profesjonalnych projektantów, którzy umiejętnie wplatają delikatne kolory płytek monokolor do wielu pomieszczeń.

Płytki ceramiczne monokolor kołem ratunkowym dla wnętrz.

Mnogość dostępnych wersji kolorystycznych, umożliwia poprawę wyglądu wielu łazienek, nawet bez remontu całego pomieszczenia. Neutralność białej, czy szarej płytki jest nieoceniona.

Kolekcje płytek ceramicznych monokolor zawsze wpasowują się w trendy.

Od dłuższego czasu panuje moda na nowoczesne ale i minimalistyczne wnętrza. W takich wnętrzach, użycie np. białej płytki ściennej monokolor jest strzałem w dziesiątkę. Dzięki użyciu płytek w jednym kolorze, charakter wnętrza może zostać nadany za pomocą mebli lub innego produktu. Proste i stylowe. Takie rozwiązanie niesie ze sobą wiele zalet:

  • Możliwa jest zmiana wystroju bez kolejnego remontu,
  • Ewentualne zmiany są naprawdę proste - kilka nowych detali i gotowe!
  • Pomieszczenia się nie nudzą - ceramika jest delikatna i przyjazna dla oka.

A co z gresem monokolor?

Razem z jednakowym kolorem, często w parze idzie podwyższona wytrzymałość. Takie płytki częściej są barwione w masie, mają wyższą klasę ścieralności. Ceramika uniwersalna i na lata. Classica.

Jakie płytki ceramiczne do łazienki?

Do większych pomieszczeń polecamy płytki w dużych formatach, takich jak 60x60, 40x120 czy nawet 120x120. Dla wyjątkowych estetów, duże rozmiary płytek idealnie sprawdzą się też w małych pomieszczeniach - mało fug, mało miejsca na nieczystości!

Do małych pomieszczeń oczywiście proponujemy płytki mniejsze. Prawdziwe pole do popisu - takich płytek jest naprawdę dużo - rozmiary 20x20, 15x15, 15x30, 10x20, 7,5x30, 10x10 czy nawet mozaiki o wielkości kostki 5x5. Matowe lub błyszczące wykończenie. Świetnym pomysłem jest też mozaika z różnych kolorów płytki - połączenie wielu kolorów z palety barw daje niesamowite efekty.

Jaki produkt wybrać?

W naszej ofercie znajdą Państwo wyjątkowo dużo płytek Monokolor - można się pogubić. Poniżej prezentujemy kilka kolekcji, które dobrze znamy i z przyjemnością polecamy je do łazienki lub innych pomieszczeń.

Cerrad Cambia (concretto.pl)

Equipe Coimbra (concretto.pl)

Vives 1900 (concretto.pl)

Menu

Napisz do nas

Menu

Ustawienia

PL/DE

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się