Dekoracje

Listwy, cokoły, cygara, narożniki, panele dekoracyjne itp. - niewielkie elementy, które potrafią całkowicie zmienić nasze spojrzenie na pomieszczenie. Sprawdźcie sami.

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Oferta w naszym sklepie cały czas się rozrasta - jeżeli potrzebujesz płytek innych, niż dostępne na stronie - NAPISZ DO NAS. Przygotujemy wycenę.

Listwy dekoracyjne / płytki - dekory

Dekory na ścianę - wisienka na torcie aranżacji

Za dekorację lub dekory uważa się większość elementów, które dodają pewnego stylu standardowym jednolitym kaflom. Mogą to być wąskie lub szerokie listewki - wzorzyste, lub w finezyjny sposób zaokrąglone. U producentów płytek ceramicznych dostępne są również pojedyncze kafle z ciekawym printem - delikatnie wplatane pomiędzy standardowe kafelki, nadają pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru. Kiedyś takie dekoracje bywały uważane za kiczowate, ale aktualnie mamy dostępną tak dużą ilość dekoracji i listew ceramicznych, że każdy znajdzie coś dla siebie. Same dekoracje i listwy mogą w świetny sposób zróżnicować naszą przestrzeń np. w łazience - używając ich np. tylko w jednej części, możemy oddzielić część kąpielową od toaletowej czy prysznicowej. Dekory wyglądają świetnie i są bardzo praktyczne.

Listwa ceramiczna do płytek w łazience i kuchni

Nawet wąska listewka o szerokości 1,2 cm, może całkowicie zmienić wygląd pomieszczenia.

Najciekawsze płytki i listwy dekoracyjne - przegląd produktów

W naszej ofercie znajdziecie sporo listew dekoracyjnych i innych płytek i produktów, które upiększą wasze wnętrza i pomieszczenia. Poniżej przedstawiamy kilka ciekawych propozycji od renomowanych i sprawdzonych producentów:

Concretto.pl - Domino Floris Dekor 618x608

Concretto.pl - Vives Aranda Listelo Farnesio 6,5x13

Concretto.pl - Tubądzin Sophisticated Gleam Gold Dekor Ścienny 898x328

Jeżeli nie udało Wam się znaleźć odpowiedniego produktu, mamy propozycję. Prześlijcie mejlowo lub przez formularz kontaktowy zdjęcie dekoracji / płytki lub jej opis i zapotrzebowanie w sztukach lub m2. Przeszukamy dla Was dokładnie naszą ofertę i postaramy się zaproponować taki sam lub maksymalnie zbliżony produkt. Czekamy na Wasze wiadomości!

Menu

Napisz do nas

Menu

Ustawienia

PL/DE

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się