Inwestycyjne / Obiektowe

Płytki inwestycyjne, charakteryzują się mnogością właściwości technicznych. Często o podwyższonej wytrzymałości i ścieralności, nadają się do pomieszczeń użyteczności publicznej, hal produkcyjnych - wszędzie tam, gdzie standardowe płytki ceramiczne to za mało.

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Oferta w naszym sklepie cały czas się rozrasta - jeżeli potrzebujesz płytek innych, niż dostępne na stronie - NAPISZ DO NAS. Przygotujemy wycenę.

Płytki inwestycyjne / produkty do obiektów użytku publicznego

Najważniejsze właściwości płytki obiektowej / inwestycyjnej

Po za standardowym wykończeniem wnętrz, w ofercie wielu producentów znajdziemy produkty, które służą spełnienie potrzeb najbardziej wymagających klientów. Obiekty takie jak centra handlowe, hale produkcyjne, hotele, baseny - w wielu wnętrzach zwykła płytka ścienna czy ceramika nie wystarczy. Do takich miejsc, proponujemy tzw. płytki inwestycyjne. W zależności od miejsca, gdzie mają zostać użyte, wyróżniamy płytki, które:

  • mają bardzo wysoką klasę ścieralności lub nawet są barwione w masie
  • cechują się wysoką klasą antypoślizgowości - w wielu miejscach, taka klasa jest wymagana ze względu na przepisy BHP.

Za płytki obiektowe uważa się również bardzo typowe modele, np. biała płytka ścienna w formacie 20x20 ( lub innych, jednolitych kolorach ). 

W ofertach producentów znajdziecie nawet płytki o klasie antypoślizgowości R-22 - wyjątkowo szorstkie.

Przegląd najciekawszych gresów od producentów

Większość producentów, z którymi współpracujemy, posiada w swojej ofercie kolekcje konkretnie przeznaczone pod duże inwestycje. Poniżej prezentujemy kilka, naszym zdaniem najciekawszych modeli:

Paradyż Magnetik (concretto.pl)

Nowa Gala Geotec (concretto.pl)

Ceramika Gres Mondo (concretto.pl)

Należy pamiętać, że wielu producentów nie zawsze określa swoje płytki jako inwestycyjne, mimo, że posiadają one cechy, które kwalifikują je do specjalistycznego użytku. Wiele modeli gresów w rozmiarze 60x60 ma piątą klasę ścieralności lub jest barwiona w masie. Jeżeli nie udało Wam się znaleźć odpowiednich modeli - napiszcie do nas! Prześlijcie zdjęcia lub opis płytki, jakiej szukacie, najlepiej od razu z zapotrzebowaniem w m2 - przeszukamy katalogi producentów, z którymi współpracujemy i znajdziemy dla Was odpowiedni produkt. FORMULARZ KONTAKTOWY

Menu

Napisz do nas

Menu

Ustawienia

PL/DE

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się