Beton / Imitacja betonu

Styl nowoczesny, industrialny, loftowy i minimalistyczny - w każdym z nich płytka imitująca beton odnajduje się jak ryba w wodzie.  Delikatna szarość jest świetnym dodatkiem do pomieszczenia, nie narzuca mocnej formy, ale kształtuje charakter wnętrza.

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Oferta w naszym sklepie cały czas się rozrasta - jeżeli potrzebujesz płytek innych, niż dostępne na stronie - NAPISZ DO NAS. Przygotujemy wycenę.

Zalety płytki imitujących beton

Najczęściej spotykana w szarych kolorach ( choć nie zawsze ), płytka imitująca beton ma wiele zalet.

  • Podwyższona wytrzymałość - płytki te częstą są zabarwiane lub barwione w masie, co daje im przewagę w ścieralności w stosunku do innych modeli
  • Uniwersalność - lekka, delikatna kolorystyka wzoru jest łatwa do wplecenia do łazienki, ogrodu, biura, sklepu czy salonu
  • Powszechnie dostępna - moda na płytki betonowe zaowocowała powstaniem tysięcy wzorów. Sześciokąty, mozaiki, wielkie płyty w formatach np. 240x240, ale i malutkie kafle po 20x20. Do wyboru, do koloru.

Klasyczna odsłona płytek a'la beton - kafle 60x60

Od wielu lat, rozmiar 60x60 króluje jako złoty środek. Pasuje idealnie do małych pomieszczeń jak i tych ogromnych. Łatwo się go kładzie, dzięki czemu praca mija szybko i przyjemnie i co ważne - bezbłędnie. Dodatkowo, wielu producentów ma bardzo dobrze opracowane procesy produkcyjne tego formatu, co ma również wpływ na cenę - format 60x60 często jest wyborem bardzo rozsądnym cenowo.

Płytki betonopodobne - popularne jak płytki imitujące kamień

Uniwersalność betonu, jak i moda na surowe, industrialne wnętrza, doprowadziła do uznania płytek imitujących beton za produkt równoważny do imitacji kamienia, które od wielu lat królowały w polskich łazienkach.

Szary gres w betonowej odsłonie - mnóstwo zastosowań

Płyta betonowa wybierana jest do większości pomieszczeń. Projektanci uwielbiają pracować z kaflami imitującymi beton, używają ich w takich miejscach, jak:

  • wszelkie pomieszczenia użytku prywatnego - salony, łazienki, kuchnie, gabinety
  • pomieszczenia użyteczności publicznej - biura, biurowce, centra handlowe, sklepy, gabinety stomatologiczne i kosmetyczne
  • ogrody, tarasy - płyty betonowe często występują w grubości 20 mm, który gwarantuje bezkompromisową wytrzymałość - taki format może być położony w specjalny sposób - po prostu bez kleju lub na specjalnych supportach, pod którymi można np. swobodnie położyć zawsze dostępne okablowanie
  • płyty chodnikowe

Płytki Concrete - nasze propozycje kolekcji

Vives Nassau (concretto.pl)

Cerrad Apenino (concretto.pl)

Paradyż Industrialdust (concretto.pl)

Płytki betonowe 60x60 - produkty w wyjątkowo wielu odsłonach

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni producentom za ambicję w byciu najlepszymi - dzięki temu, na rynku dostępne jest nieprzeciętnie dużo typów płytek przypominających beton. W naszej ofercie znajdziecie imitację betonu szalunkowego, beton przecierany lub polerowany. Każdy z nich może się różnić też powierzchnią - dostępne są kafle matowe, antypoślizgowe, z wyraźną trójwymiarową strukturą lub półpolerowane ( lappato ).

Menu

Napisz do nas

Menu

Ustawienia

PL/DE

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się